Školní rok 2018/2019

Děkujeme tatínkovi Sebastiana a Olivera Surovce za postavení vyvýšených záhonků pro MŠ.

Děkujeme tatínkovi Richarda Sigmunda za postavení vyvýšených záhonků pro MŠ.

Školní rok 2017/2018

Děkujeme rodičům Lilien Hanusové za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Jiřího a Aničky Svobodových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč.

Děkujeme paní Jaroslavě Peterové (maminka Mii Corbelli z modré třídy) za reflexní pásky pro děti do všech tříd a sponzorský dar 8 000,- Kč.

Děkujeme paní Gabriele Özel Volfové (maminka Petra a Pavla Özel ze zelené třídy) za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Děkujeme paní Světle Vokřálové za ovoce na sušení na Vánoční dílny.

Děkujeme paní Petře Mojžíšové za návleky.

Děkujeme rodičům Vasyla Koločavyn za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Děkujeme Unii rodičů MSZELMOST,z.s. za pořízení dvou Micro koloběžek pro starší děti.

Děkujeme všem zaměstnancům školy za přípravu a účast na sobotních Slavnostech škol Prahy 5. Paní učitelkám Šárce a Míše za připravené nápadité vystoupení na pódiu Berušek z celé MŠ. Děkujeme všem rodičům, kteří se zastavili u našeho stánku a dali příspěvek na naší školu. Peníze, které byly vybrány budou rozděleny do tříd na nákup vánočních dárků pod stromeček Vašim dětem.

Děkujeme paní Majtánové (maminka Veroniky Provazníkové z červené třídy) za těsto na pečení zeleninové pizzy.

Školní rok 2016/2017

Děkujeme paní MUDr. Olze Svobodové za odborné a profesionální školení PRVNÍ POMOCI pro všechny zaměstnance školy.

Děkujeme otci Terezky a Honzíka Baborových za dodání výborných sušenek na Švp a akce MŠ.

Děkujeme rodičům Otíka a Edíka Svobodníkových za sponzorský dar 3 000,- Kč.

Školní rok 2015/2016

Děkujeme MUDr. Olze Svobodové (maminka Aničky a Kačky Svobodových) za uskutečnění naučného programu pro děti "Seznámení dětí o první pomoci", program byl pro děti velice zajímavý a profesionálně zpracovaný.

Děkujeme rodičům Pavlínky Bílkové za poskytnutí většího množství nůžek pro děti.

Děkujeme rodičům Aničky a Kačky Svobodových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč na autobusou dopravu na výlety.

Děkujeme rodičům Jana Svobody za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Karolíny a Kristýny Kopřivových za pracovní materiál do tříd.

Děkujeme rodičům Karolíny Škubalové za přinesení drobných dárečků do adventního kalendáře pro děti z modré a červené třídy.

Děkujeme rodičům Freyi Schoříkové za zajištění chvojí na tvořivé vánoční dílny.

Děkujeme Miloslavu Frydrychovi za dodání reflexních vest pro děti ze žluté třídy.

Děkujeme rodičům Davida Vokřála za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Tomáše Havlíčka za sponzorský dar ve výši 500,- Kč.

Děkujeme rodičům Alexe a Tonyho Phamových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Viktorie Sačkové za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Anny a Josefa Zmekových za sponzorský dar ve výši 5 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Jakuba Martinů za přinesení dětských knížek pro děti z červené třídy.

Děkujeme Unii rodičů za sponzorský dar (zůstatek z předešlého školního roku)
ve výši 13 721,- Kč.

Děkujeme panu Davidu Ranglovi za úklid zahrady zahradní technikou.

Děkujeme všem rodičům, kteří přinesli dětem papíry na kreslení.